Personal

timmertransport

Anläggning

Elin Hedman Eriksson

Affärsområdeschef Anläggning/IT/Affärsutveckling

Telefon:
0247-647 13

Telefon:
elin.hedman.eriksson@dalafrakt.se

Roger Odheden

Marknadschef och säljare

Telefon:
0247-647 29

Telefon:
roger.odheden@dalafrakt.se

Mia Rosén

Innesäljare / Transportledare

Telefon:
0247-647 55

Telefon:
mia.rosen@dalafrakt.se

Lars Saras

Innesäljare / Transportledare / Administratör

Telefon:
0247-647 11

Telefon:
lars.saras@dalafrakt.se

Magnus Österby

PC & Projektchef Material, Täkter, Återvinning & Entreprenader

Telefon:
0247-647 33

Telefon:
magnus.osterby@dalafrakt.se

Crister Ringtjärn

Innesäljare / Transportledare / Administratör

Telefon:
0247-647 12

Telefon:
crister.ringtjarn@dalafrakt.se

Andreas Matsson

Säljare / Transportledare

Telefon:
0247-647 53

Telefon:
andreas.matsson@dalafrakt.se

IMG_2991

Entreprenad

Efraim Sandén

Driver våra entreprenadprojekt.

Telefon:
0247-647 60

E-post:
efraim.sanden@dalafrakt.se

Magnus Lindblad

Affärsområdeschef Entreprenad

Telefon:
0247-647 51

Telefon:
magnus.lindblad@dalafrakt.se

Herman Hultgren

Driver våra entreprenadprojekt.

Telefon:
0247-647 57

Telefon:
herman.hultgren@dalafrakt.se

Stefan Murmester

Driver våra entreprenadprojekt.

Telefon:
0247-647 15

E-post:
stefan.murmester@dalafrakt.se

Timmerlastning-dalafrakt

Rundvirke

IMG_2991

Flis

Mats Norling

Innesäljare / Transportledare Flis

Telefon:
0247-647 88

Telefon:
mats.norling@dalafrakt.se

Inger Erikanders Hjort

Administration

Telefon:
0247-647 74

Telefon:
inger.hjort@dalafrakt.se

Martin Svennar

Innesäljare / Transportledare Industritransporter

Telefon:
0247-647 77

Telefon:
martin.svennar@dalafrakt.se

Anna Måg

Innesäljare / Transportledare Flis

Telefon:
0247-647 84

Telefon:
anna.mag@dalafrakt.se

Mattias Johansson

Innesäljare / Transportledare Flis

Telefon:
0247-647 82

E-post:
mattias.johansson@dalafrakt.se

Svitlana Permats

Redovisning / administration

Telefon:
0247-647 32

Telefon:
svitlana.permats@dalafrakt.se

IMG_2991

Ledning

Elin Hedman Eriksson

Affärsområdeschef Anläggning/IT/Affärsutveckling

Telefon:
0247-647 13

Telefon:
elin.hedman.eriksson@dalafrakt.se

Stefan Mattsson

Affärsområdeschef Flis/Rundvirke

Telefon:
0247-647 81

Telefon:
stefan.mattsson@dalafrakt.se

Peter Mattsson

Verkställande Direktör

Telefon:
0247-647 01

Telefon:
peter.mattsson@dalafrakt.se

Magnus Lindblad

Affärsområdeschef Entreprenad

Telefon:
0247-647 51

Telefon:
magnus.lindblad@dalafrakt.se

Roger Odheden

Marknadschef och säljare

Telefon:
0247-647 29

Telefon:
roger.odheden@dalafrakt.se